mapa strony   |
SmodCMS

 

VI Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Lata”

W niedzielę 22 lipca 2012r. od godz. 13.00 na boisku piłkarskim w Wólce Świątkowej (gmina Łuków) zostanie rozegrany VI Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Lata”. Piłkarskie święto zapewne dostarczy kibicom wielu sportowych emocji.

W organizowanym turnieju udział zapowiedziały drużyny:

  1. LZS „BÓR” Dąbie,
  2. LZS „ORLĘTA” Gołaszyn,
  3. LZS „GRĘZOVIA” Gręzówka,
  4. KS „HUTNIK” Huta Dąbrowa,
  5. ŁKS Łazy,
  6. LZS „TUR” Turze Rogi,
  7. LZS „JATA” Żdżary,
  8. a także drużyna gospodarzy:
    LZS „WKS” Wólka Świątkowa.

Turniej piłkarski zostanie przeprowadzony systemem grupowo-pucharowym. Najpierw losowanie skojarzy rywalizujących w dwie 4-drużynowe grupy (A i B). W grupach drużyny rozegrają mecze w formule „każdy z każdym”. Drużyny, które zajmą drugie miejsce w poszczególnych grupach zagrają o III miejsce. W finale o tytuł powalczą zwycięzcy grup.

Spotkania poprowadzą sędziowie piłkarscy z OKS Biała Podlaska. Dla drużyn przygotowano puchary i pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie turnieju zawodnicy wszystkich klubów, prezesi i kierownicy drużyn oraz osoby im towarzyszące będą wspólnie biesiadować przy grillu.

Już dziś serdecznie zapraszają: prezes Agencji Nieruchomości Rolnych Leszek Świętochowski, radny Powiatu Łukowskiego Krzysztof Fornal oraz prezes LZS „WKS” Wólka Świątkowa Ireneusz Chruściel.

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2012-07-13 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów