mapa strony   |
SmodCMS

 

Wyniki konkursu fotograficznego

W grudniu 2012 r. Lokalna Grupa Działania ,,Razem ku lepszej przyszłości” - Łuków ul. Świderska 12 ogłosiła wyniki konkursu fotograficznego. Jego tytuł to ,,Niezwykli ludzie i ciekawe miejsca obszaru LGD”. Podstawowym celem konkursu była promocja obszaru LGD obejmującego 12 gmin z Powiatu Łukowskiego i Ryckiego. Prace były przyjmowane od 1 lutego do 30 listopada.

Konkurs podzielony był na trzy kategorie:

  1. Architektura budownictwa wiejskiego na obszarze LGD,
  2. Mieszkańcy obszaru LGD,
  3. Pejzaż i krajobraz obszaru LGD.

Na konkurs fotograficzny napłynęło 105 zdjęć 15 autorów. Jury w składzie: Mariusz Osiak - przewodniczący oraz Andrzej Charliński i Robert Wysokiński – członkowie, dokonało oceny i ogłosiło ostateczne wyniki.

Wśród laureatów znalazł się także Sławomir Śledź ze Stowarzyszenia Artystów i Twórców gminy Łuków. Uznanie Jury konkursu zdobyły jego prace w kategorii: architektura – zdjęcie pt. ,,Kościół w Zofiborze” zajęło II miejsce oraz w kategorii pejzaż i krajobraz została nagrodzona fotografia pt. „Wschód słońca w Aleksandrowie”, uplasowała się ona na IV miejscu. Poniżej wyróżnione zdjęcia. Pełne wyniki konkursu fotograficznego na stronie lgdrazem.pl

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Sławomir Śledź

Opublikowano dnia: 2012-12-20 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
Ostatnio edytowane dnia: 2012-12-20
| Wróć do listy artykułów