mapa strony   |
SmodCMS

 

Spotkania okolicznościowe z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet

Każdego roku Koła Gospodyń Wiejskich, Kluby i Stowarzyszenia z Gminy Łuków organizują spotkania okolicznościowe z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Panie w Szczygłach Górnych, Szczygłach Dolnych i w Gołąbkach obchodziły go w sposób szczególnie uroczysty.

Spotkania przebiegły w miłym, uroczystym nastroju, przy suto zastawionych stołach, z gorącymi daniami i napojami oraz tortami, o które zadbały głównie Panie; natomiast o słodkich prezentach, wiosennych kwiatami i dobrej muzyce w tle, pamiętali Panowie.

Spotkania były okazją do dyskusji m.in. na temat udziału danej organizacji w „V Wielkanocnym Jarmarku Tradycji i Obrzędu – Wokół Wielkanocnego Stołu” – wyboru wielkanocnych potraw tradycyjnych, przygotowaniu stroików świątecznych i palm, dekoracji stoisk oraz udziału w „konkursie potraw wielkanocnych”, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie, we współpracy z Łukowskim Stowarzyszeniem Rozwoju.

Spotkania trwały do późnych godzin wieczornych i odbyły się z udziałem zaproszonych Gości: Wójta Gminy Łuków – Pana Mariusza Osiaka, Pań Radnych: Marianny Łukasik i Bogumiły Rozwadowskiej oraz dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury – Pani Wandy Szaniawskiej.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2013-03-15 przez: * webadmin * w kategoriach: GOK
| Wróć do listy artykułów