mapa strony   |
SmodCMS

 

I miejsce w konkursie wiedzy technicznej „Zawodowe Aleje” - ZS Gręzówka

22 marca 2013 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie został przeprowadzony I Konkurs Wiedzy Technicznej „Zawodowe Aleje”.

Gmina Łuków - grafika

Głównym celem konkursu było rozwijanie wśród uczniów zainteresowania wiedzą techniczną, podnoszenie poziomu kultury technicznej oraz zainteresowanie dalszym kształceniem w szkole o profilu technicznym. Uczniowie z gimnazjów powiatu łukowskiego, uczestniczący w konkursie, mogli sprawdzić swoją wiedzę oraz umiejętności praktyczne z podstaw mechaniki, elektroniki, ekonomii oraz informatyki. Konkurs został przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym etapie uczestnicy udzielali odpowiedzi na pytania testowe. W drugim etapie, w części praktycznej trzyosobowe zespoły uczniów z poszczególnych gimnazjów wykonywały po dwa zadania praktyczne. Zadanie pierwsze z informatyki, natomiast drugie z mechaniki, ekonomii lub elektroniki.

Uczniowie Gimnazjum w Gręzówce w składzie: Magdalena Wyganowska, Justyna Jerzy i Piotr Cegiełko w Konkursie Wiedzy Technicznej zdobyli I miejsce. Uczniów do konkursu przygotowywała pani Elżbieta Krasuska.

Zwycięzcy konkursu otrzymali cenne nagrody i pamiątkowe dyplomy.

 

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2013-04-04 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów