mapa strony   |
SmodCMS

 

Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wesołe Nutki” - ZS Gręzówka

W niedzielę 14 kwietnia odbyła się XXXIV edycja Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wesołe Nutki”. Przegląd cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem .Występom przysłuchiwało się czteroosobowe jury.

W pierwszej kategorii klas I-III zaprezentowała się uczennice klasy IIa - Gabriela Celińska – Drozd wykonując piosenkę „Cała doskonała” oraz zespół wokalny „Wiolinki” w składzie Olga Wideńska, Amelka Konstanty, Maja Dołęga, Andżelika Nurzyńska, Ola Gryczka oraz Andżelika Ginter z klasy IIIa. Uczennice wystąpiły przed publicznością z piosenką ”Jak? Gdzie? Dlaczego?” Opiekunką dziewczynek była Regina Olszewska.

Drugą kategorię czyli klasy IV-VI reprezentowały uczennice klasy VIa Monika Stępniewska i Wiktoria Wideńska. Dziewczęta pięknie wykonały przygotowane na przegląd piosenki. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Monika Stępniewska.

Opiekunem był Tomasz Piros. Najstarszą kategorię –gimnazjum reprezentowała Klaudia Jukowska, która przepięknie wykonała piosenkę „Boje się” z musicalu „Romeo i Julia” oraz znalazła się w ścisłym gronie laureatów, którzy będą reprezentować powiat łukowski na Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ”Śpiewający Słowik” w Rykach w dniach 5-6 czerwca 2013r. Uczennicę przygotował Tomasz Piros.

Wszyscy wykonawcy jak i opiekunowie otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2013-04-22 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów