mapa strony   |
SmodCMS

 

Konkurs wiedzy - "Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji"

Wójt Gminy Łuków ogłasza konkurs wiedzy w ramach projektu "Wrota Lubelszczyzny - nformatyzacja Administracji" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach IV Osi Priorytetowej Społeczeństwo Informacyjne, Działanie 4.1 Społeczeństwo Informacyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

Głównym celem Konkursu jest poszerzenie wiedzy na temat projektu "Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji" realizowanego przez Województwo Lubelskie, w ramach IV Osi Priorytetowej Społeczeństwo Informacyjne, Działanie 4.1 Społeczeństwo Informacyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 - 2013 oraz jego promowanie wśród mieszkańców województwa lubelskiego. Informacje na temat projektu dostępne są na stronie http://www.wrotalubelszczyzny.eu/

Konkurs odbędzie się w dniu 27.06.2013 r. i przeznaczony jest dla mieszkańców województwa lubelskiego. Uczestnictwo jest dobrowolne i bezpłatne. Nagrody dla zwycięzców Konkursu gwarantowane i mają charakter nagród rzeczowych.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:

  1. zadeklarowanie udziału w Konkursie poprzez osobiste zgłoszenie się do kancelarii Urzędu Gminy Łuków lub wysłanie informacji na adres e-mail konkurs@lukow.ug.gov.pl Ilość miejsc ograniczona zgodnie z treścią regulaminu.
  2. zapoznanie się z treścią Regulaminu.

Do pobrania:

 

Opublikowano dnia: 2013-05-06 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje, Ogłoszenia
Ostatnio edytowane dnia: 2013-06-03
| Wróć do listy artykułów