mapa strony   |
SmodCMS

 

Zajęcia plastyczne - GBP Krynka

W cotygodniowych zajęciach koła plastycznego grupa dzieci i młodzieży pod opieką instruktorki plastyki GOK p.Agnieszki Czerskiej-Pawlak realizuje własne pomysły i zadania o różnorodnej tematyce. Poznaje różne techniki i materiały plastyczne, zapoznaje się z podstawowymi pojęciami z zakresu sztuk plastycznych, rozwija wrażliwość zmysłową, wykonuje prace przeznaczone na konkursy o zasięgu gminnym, powiatowym, regionalnym, wojewódzkim i ogólnopolskim.
Większość konkursów ma na celu propagowanie piękna krajobrazu, zabytków architektury oraz dziedzictwa kulturowego naszego regionu.
W ostatnim okresie młodzi plastycy wykonywali m.in. następujące prace:
na ogólnonarodowy konkurs poetycko-plastyczny Poem-Express polegający na sformułowaniu myśli na dowolny temat, a następnie wykonanie obrazującego ją plakatu; na konkurs o zasięgu krajowym odbywający się pod hasłem „Pogoda” organizowany przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie; regionalny konkurs zorganizowany dla młodych miłośników Ziemi Łukowskiej „Piękno miejsca w którym mieszkam”, powiatowy konkurs pod hasłem „Podróże Jana Pawła II”

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opracowanie: Danuta Soćko

Opublikowano dnia: 2009-06-02 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki
Ostatnio edytowane dnia: 2009-06-03
| Wróć do listy artykułów