mapa strony   |
SmodCMS

 

„Ekoludki” na II Turnieju Artystycznym dla Przedszkoli - ZS Gręzówka

We wtorek, 14 maja 2013r. dzieci z grupy 0 „A” i 0 „B” wzięły udział w III Turnieju Artystycznym dla Przedszkoli w Łazach, który w tym roku odbył się pod hasłem „SPORT TO DROWIE”. 4 – osobową drużynę tworzyli: Patrycja Stosio, Julia Ługowska, Paulina Dołęga oraz Wiktoria Deląg.

„Ekoludki” brały udział w różnych konkurencjach. Zerówkowicze wystąpiły z zabawą muzyczno – ruchową „Myję się”. Wykazały się znajomością bajki „ Zając i żółw”, a także dzielnie rywalizowały z innymi przedszkolakami w konkurencjach sportowych. Swoją sprawność, zwinność i szybkość prezentowały, m.in. w takich konkurencjach, jak: skoki zajęcze, skakanie na piłce, bieg z kubkiem wody na „tacy”, itp.. Ogromne zaangażowanie i wysiłek włożyły w konkurs plastyczny, który polegał na wykonaniu plakatu o tematyce „Sport to zdrowie”. Wszystkie dzieci bardzo sumiennie wykonywały zadania i znakomicie się bawiły. Imprezę uświetniły występy artystyczne o tematyce prozdrowotnej przedszkolaków z Czerśli.

„Ekoludki” do turnieju przygotowały się pod okiem nauczycielek Doroty Sójki i Anny Bryzek .

Zdaniem organizatorów wszystkie drużyny doskonale poradziły sobie w poszczególnych konkurencjach, dlatego też nie było przegranych – wszystkie zajęły pierwsze miejsce. Wysiłek nagrodzony został pucharem i dyplomem dla oddziału oraz upominkami dla każdego dziecka. Na zakończenie organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na słodki poczęstunek.

Gratulujemy naszym utalentowanym wychowankom. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, upominki oraz miłą atmosferę.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2013-05-28 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów