mapa strony   |
SmodCMS

 

"Ekolodki" na Spartakiadzie - ZS Gręzówka

We wtorek 28 maja 2013 r. dzieci z grupy 0 „B” wzięły udział w VI WIOSENNEJ SPARTAKIADZIE PRZEDSZKOLAKÓW, pod hasłem „Bezpieczny przedszkolak”, która odbyła się w Zespole Szkół w Czerśli. 6 – osobową drużynę tworzyli: Wiktoria Lucht, Alicja Hajner, Oliwia Kopeć, Patrycja Stosio, Cezary Kozakowski, Eryk Sosnowski pod opieką pani Jolanty Grzyb.

„Ekoludki” brały udział w różnych konkurencjach sportowych. Swoją sprawność, zwinność i szybkość prezentowały, m.in. w takich konkurencjach, jak: skakanie na piłce, bieg z krążkiem na głowie, bieg w parach z balonem, rzut woreczkiem do obręczy, zespołowy wyścig z przekładaną kartką. Ponadto przedszkolaki w czasie poszczególnych konkurencji łączących edukację z zabawą wykazały się ogólną wiedzą o bezpieczeństwie i zasadach ruchu drogowego. Dzielne „Ekoludki” poradziły sobie doskonale z każdą konkurencją. Imprezę uświetniły występy artystyczne przedszkolaków z Czerśli o tematyce „bezpieczeństwo na drodze”. Podczas przerwy między konkurencjami był czas na posiłek. Każde dziecko otrzymało zdrową kanapkę. Swoją obecnością na „sportowej imprezie” zaszczycił również ulubieniec wszystkich dzieci – Dinuś wraz ze swoim przyjacielem Pikusiem.

Na zakończenie pani Dyrektor ZS w Czerśli, Dorota Goławska ogłosiła wyniki zmagań przedszkolaków: I miejsce dla wszystkich dzieci! Spotkało się to z ogromną radością dzieci, bo zabawa była znakomita. „Sportowcy” otrzymali drobne upominki oraz dyplomy.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opracowanie: Jolanta Grzyb

Opublikowano dnia: 2013-06-04 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów