mapa strony   |
SmodCMS

 

DAF – XI Turniej piłki nożnej chłopców o puchar Prezesa PZPN

W dniach 25-26 maja 2013r. dzieci z Dziecięcej Akademii Futbolu "DAF", rocznik 2000 i młodsi oraz 2003 i młodsi, wzięły udział w XI Turnieju piłki nożnej chłopców o puchar Prezesa PZPN, który został przeprowadzony w Radoryżu Smolanym na obiektach Zespołu Szkół im. Wł. Tatarkiewicza.

W kategorii rocznik 2000 wzięło udział 9 drużyn z powiatu łukowskiego, w tym 3 z Dziecięcej Akademii Futbolu „DAF”. W kategorii rocznik 2003 i młodsi wystartowało 6 zespołów. W tej kategorii „DAF” wystawiła 2 drużyny.

Dziecięca Akademia Futbolu „DAF” zajęła I miejsce w rozgrywkach rocznika 2000 i młodsi, natomiast w młodszym roczniku wywalczyła II miejsce przegrywając w finale z zespołem z Huty Dąbrowej. Zwycięzcy odebrali z rąk Prezesa LZPN w Lublinie dyplomy, medale, puchary i nagrody.

Nadto wyróżniono naszych zawodników tytułem:

  • Najlepszego Bramkarza (rocznik 2003 i młodsi) – został nim Dominik Dąbrowski;
  • Najwszechstronniejszego Piłkarza Turnieju rocznik 2000 i młodsi – został nim Marcin Rybka ze Żdżar;
  • Wyróżniającego się Zawodnika Turnieju – została nim Dominika Karwowska, która jako jedyna dziewczyna wzięła udział w rozgrywkach.

Dodatkowo cieszy nas fakt, że nasi zawodnicy pozostają w kręgu zainteresowania Prezesa LZPN jako kandydaci do przyszłej gry w reprezentacji województwa lubelskiego w swoim roczniku. Dotyczy to: Dominiki Karwowskiej, Macieja Kośmidra, Marcina Rybki i Jakuba Rybki z Zalesia.

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2013-06-12 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów