mapa strony   |
SmodCMS

 

Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka - SP Świdry

1 czerwca świętowaliśmy w szkole Podstawowej w Świdrach Dzień Dziecka. Zebranych na placu szkolnym uczniów, rodziców, dziadków i przedszkolaków serdecznie powitała pani dyrektor. Uroczystość rozpoczęliśmy z poczuciem humoru, a Jaś i Małgosia ze szkolnego kabaretu rozbawili naszych gości. Dzieci przekonały wszystkich zebranych, że dziecięce marzenia są niezwykle ważne i że warto je realizować. Z przyjemnością wysłuchaliśmy uczniów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, a niektóre z deklamowanych tekstów zdobyły uznanie jury oraz nagrody i wyróżnienia podczas konkursów recytatorskich w Łukowie, a ich wychowawcy podziękwania. Artystyczny występ naszych uczniów opracowały p. Elżbieta Goławska i p. Elżbieta Soszka.
Owacyjnie został przyjęty festiwal szkolnej piosenki Czerwiec 2009, przygotowany przez
p. dyrektor Elżbietę Domańską. Uczniowie z kl. 0-VI zaprezentowali piosenki w języku angielskim. O swoich wakacyjnych marzeniach dzieci opowiadały za pomocą barw, wykonując na szkolnym boisku wspaniałe prace plastyczne kolorową kredą. Niezwykle atrakcje czekały na nasze dzieci na boisku szkolnym. Pani Jolanta Conkała przygotowała zestaw ciekawych gier i zabaw dla wszystkich uczestników. Kibicowaliśmy zawodnikom podczas biegu na 100m, rzutów do celu i do kosza, jak również wyścigów rzędów i grze w piłkę na wodzie. Bawili się doskonale wszyscy, a konkurencje sportowe owacyjnie dopingowali rodzice i pozostali uczniowie. Nasze panie podczas sportowych rywalizacji dzielnie wspierała p. Agnieszka Kaczor- studentka AWF w Białej Podlaskiej. Wszystkie dzieci miały okazję podróżować dorożką i przejechać się kładem z p. Krzysztofem Baniakiem. Te atrakcje przez okres trwania imprezy miały wielu zwolenników. Po uczcie ducha rywalizacji sportowej i turystycznych zaproszono wszystkich na poczęstunek. Przygotowane przez rodziców ciasta, gorąca kiełbaska i napoje smakowały wszystkim.
Na zakończenie uroczystości pani dyrektor wręczyła wszystkim dzieciom upominki z okazji Dnia Dziecka i podziękowała zebranym rodzicom, maluszkom i uczniom, że wspólnie z nami świętowali 1 czerwca.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2009-06-08 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2009-06-08
| Wróć do listy artykułów