mapa strony   |
SmodCMS

 

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 - ZS Czerśl

28 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. Jak zawsze, uroczystość zakończenia nauki odbyła się na sali gimnastycznej. Szóstoklasiści, żegnając się ze szkołą, podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za wykształcenie i wychowanie. Pani Dyrektor i wychowawcy rozdali dyplomy, nagrody książkowe i podziękowania tym, którzy wyróżnili się swoją pracą w ciągu całego roku szkolnego. Za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie nagrodzeni zostali:

  • z klasy I - Amelia Domańska, Patrycja Izdebska, Roksana Radomyska,
  • z klasy II - Natalia Niewęgłowska, Maja Sosnowska, Monia Salvatore,
  • z klasy III - Klaudia Fejtko, Bartłomiej Gryczka, Paulina Kazana, Aleksandra Michalak, Marta Purzycka, Michał Wiśniewski, Patryk Wołoszka,
  • z klasy IV - Karolina Konieczna, Mikołaj Król, Dominik Mateńka, Maksymilian Pawlak, Izabela Smyk,
  • z klasy V - Izabela Modrzewska, Anna Szczęsna, Ewelina Wawrzyńczak, Aleksandra Wedziuk,
  • z klasy VI - Julia Fejtko, Bartosz Grzywacz, Michał Kozłowski, Elwira Sosnowska.

Tytuł Solidnego Ucznia w tym roku szkolnym Rada Pedagogiczna przyznała: Kubie Fijałowi z klasy I, Patrycji Muszyńskiej z klasy II, Wiolecie Machowiec z klasy III, Maksymilianowi Pawlakowi z klasy IV, Katarzynie Fejtko z klasy V i Elwirze Sosnowskiej z klasy VI. Za 100% frekwencję nagrodzeni zostali: Damian Sosnowski z klasy II, Patryk Wołoszka z klasy III, Patrycja Zdziebłowska z klasy IV, Iza Smyk z klasy IV, Emil Suchodolski z klasy V, Tomasz Sosnowski z klasy V, Elwira Sosnowska z klasy VI. Specjalne podziękowanie za pracę w Samorządzie Uczniowskim otrzymał Bartosz Grzywacz z klasy VI. Na koniec Pani Dyrektor podziękowała rodzicom za aktywną pracę w Radzie Rodziców. Uczniowie po raz ostatni spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami. Otrzymali świadectwa oraz życzenia bezpiecznych, udanych i pełnych wrażeń wakacji.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2013-07-04 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów