mapa strony   |
SmodCMS

 

VII Festyn Transportowców w Żdżarach

Gmina Łuków

Festyn rozpocznie się o godz. 14.00 i potrwa do późnych godzin nocnych. Prezes stowarzyszenia Jacek Kuc informuje, że dla przybyłych uczestników organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Dla dzieci zorganizowano m.in. dmuchańce, kram z zabawkami, czy możliwość jazdy kucykami, dla starszych grill i ogródek piwny. Przewidziano także liczne gry i zabawy z nagrodami.

Wiceprezes stowarzyszenia Krzysztof Fornal dodaje, że w tegorocznym festynie w pomoc zaangażowało się wiele organizacji i instytucji. Wojskowe Koło Łowieckie 335 „Przyszłość” przygotuje pokaz broni myśliwskiej wraz ze stoiskiem strzeleckim, Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji da sposobność jazdy konnej, a stoisko Nadleśnictwa Łuków zgromadzi dzieci chętne do udziału w konkursach leśnych. Wreszcie grupy z Łukowa, Lubartowa oraz Parczewa zrealizują pokaz modeli latających.

Nadto na scenie w występach artystycznych zaprezentują się żdżarskie „Jagódki” oraz zaproszone zespoły ludowe. Wieczorną zabawę pod gołym niebem poprowadzi DJ VALDEE.

Już dziś serdecznie zapraszamy !!!

Opublikowano dnia: 2013-07-16 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów