mapa strony   |
SmodCMS

 

Obchody Dnia Dziecka i Dnia Sportu Szkolnego - ZS Krynka

2 czerwca w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Dziecka i Dnia Sportu Szkolnego. Jednocześnie był to Dzień Otwarty, na który zaproszono uczniów klasy VI ze Szkoły Podstawowej w Rolach.
Impreza bardzo oczekiwana przez dzieci, dostarczyła im wielu atrakcji i radosnych przeżyć.
Dzień ten zorganizowano zgodnie z zasadą "dla każdego coś miłego". Uczniowie mogli upiększyć się w studio tatuażu, makijażu albo poprawić fryzurę w studio fryzjerskim. Można było podziwiać kolorowe włosy, pomalowane buzie i paznokcie, oryginalne tatuaże. Ale to nie wszystko! Dzieci miały także okazję zagrać w kręgle, w warcaby, rzutki, ringo, gry planszowe lub stworzyć piękne dzieła w kąciku plastycznym. Nie obyło się też bez występów wokalnych naszych małych artystów. Dużym zainteresowaniem cieszył się turniej strzelecki. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymali nagrody. Jakże smakowały potem kiełbaski z ogniska! Na zakończenie wszyscy wzięli udział w zabawie przy muzyce.
Celami imprezy były: integracja podczas gier i zabaw sportowych uczniów w różnym wieku, wpajanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej oraz wdrożenie do aktywnego i zdrowego spędzania czasu wolnego, a przede wszystkim rozrywka.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2009-06-09 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów