mapa strony   |
SmodCMS

 

Wesołe zabawy przy ognisku - ZS Czerśl

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
J.Korczak

Drugoklasiści i ich wychowawczyni pani Justyna Porębska doskonale wiedzą, jak spędzić wolny czas po lekcjach, by było wesoło, miło i pożytecznie.

W słoneczne popołudnie 9 października uczniowie obserwowali kolorowe zmiany w przyrodzie, poznawali różne gatunki drzew oraz grzybów w pobliskim lesie.

Jesienny spacer, ognisko i radosne zabawy to dodatkowe atrakcje, które dla swoich pociech przygotowali rodzice.

Po sportowych zmaganiach każdy z dużym apetytem posilał się pieczona kiełbaską i ziemniakami prosto z ogniska, a mama Kuby i Karolinki - pani Ania Chudzik zapewniła oprawę muzyczną spotkania zachęcając wszystkich do wspólnego śpiewu przy akompaniamencie gitary.

Groszek to kolejna niespodzianka, którą przygotowali państwo Izdebscy, rodzice Patrycji. Groszek to piękny kucyk. Dzieci okrzykiem zachwytu powitały swojego gościa, mogły go pogłaskać, a także przejechać się w siodle na jego grzbiecie. Kucyk cierpliwie stępował i wydawał głośne rżenie.

Na zakończenie rodzice i uczniowie wzięli udział w konkursie zagadek, w którym zdobywali słodkie nagrody.

Właśnie w takim dniu, kiedy wszyscy mogą razem się bawić, śmieje się cały świat, gdyż na twarzy każdego dziecka gościł szczery uśmiech, a w oczach świeciły iskierki radości.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2013-10-16 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów