mapa strony   |
SmodCMS

 

IV Halowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Łuków

W dniu 28 stycznia 2014 r., na halach sportowych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i Gimnazjum Nr 2 w Łukowie, dzięki uprzejmości dyrektorów tych szkół - Pana Karola Ciołka i Artura Baranowskiego, został rozegrany IV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łuków.

W kategorii szkół podstawowych wystąpiło 10 drużyn, a w kategorii gimnazjów 4 drużyny. Wśród szkół podstawowych nie obyło się bez niespodzianki, gdyż zwyciężyła niewielka szkoła z Aleksandrowa, pozostawiając w pokonanym polu znacznie większe placówki.

Ostateczna kolejność zawodów była następująca:

 1. SP Aleksandrów,
 2. SP Gręzówka,
 3. SP Zalesie,
 4. SP Świdry,
 5. SP Dąbie,
 6. SP Role,
 7. SP Krynka,
 8. SP Czerśl,
 9. SP Gołąbki,
 10. SP Gołaszyn.

Królem strzelców z liczbą 8 bramek został uczeń z Krynki Hubert Niedziółka, a najlepszym zawodnikiem wybrano Patryka Czubaszka z Aleksandrowa. W składzie zwycięskiej drużyny z Aleksandrowa wystąpili: Bartosz Szczuchniak, Patryk Czubaszek, Sebastian Czubaszek, Jan Domański, Mateusz Klębowski, Mariusz Juszkiewicz, Jakub Wędzony i Rafał Świder. Opiekunem drużyny był Marek Zabłocki.

W kategorii gimnazjów ostateczna tabela jest następująca:

 1. Zalesie,
 2. Gręzówka,
 3. Krynka,
 4. Gołąbki.

Jakub Dołęga z Gręzówki uzyskał 6 bramek i został królem strzelców, a Patryk Wypych z Zalesia został wybrany najlepszym piłkarzem turnieju. W drużynie z Zalesia wystąpili: Maciej Pytlak, Rafał Ostrysz, Damian Ostrysz, Patryk Sadło, Mateusz Machowiec, Konrad Wypych i Patryk Wypych. Opiekunem zespołu był Paweł Grula.

W imieniu Mariusza Osiaka, Wójta Gminy, turniej podsumował i wręczył nagrody Bogdan Wiącek, Dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego w Łukowie. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i piłki, pozostałe zespoły otrzymały dyplomy, a wszyscy uczestnicy drobne upominki.

W trakcie turnieju zawodnicy skorzystali również z poczęstunku.

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opracowanie: Bogdan Wiącek

Opublikowano dnia: 2014-01-29 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów