mapa strony   |
SmodCMS

 

Choinka dla dzieci w Żdżarach

W dniu 25 stycznia 2014r. w Żdżarach odbyła się choinka dla dzieci. Przygotowana zabawa i słodki poczęstunek sprawiły, że sobotnie popołudnie najmłodsi spędzili wesoło i radośnie.

Wzorem lat ubiegłych choinkę zorganizowali: KGW Żdżary z Prezes Jolantą Romańczyk, Stowarzyszenie „Żdżarzanie” z Prezesem Jackiem Kucem oraz Wiceprezesem Krzysztofem Fornalem, a także Sołectwo Żdżary z Sołtysem Sławomirem Rybką. Wsparciu inicjatywie udzielił Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie z Dyrektorem Henrykiem Wysockim.

Od samego początku imprezy świetlica w Żdżarach szybko się zapełniła. Przybyło wiele dzieci. Nie zabrakło i dorosłych, a wśród nich Radnej Elżbiety Dynek. Przy dźwiękach muzyki oraz zastawionym stole dzieci świetnie się bawiły.

Tradycyjnie już choinkę odwiedził Święty Mikołaj. Wkroczył na salę niespodziewanie, wywołując nieskrywaną radość dzieci. Wszystkie otrzymały prezent, paczkę wypełnioną słodyczami. Ośmielone chętnie fotografowały się z Mikołajem.

Zabawa zakończyła się późnym wieczorem. Dzieci wróciły do domów. Uśmiech na ich twarzach jest najlepszą zachętą do kontynuowania przedsięwzięcia za rok.

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2014-01-29 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
Ostatnio edytowane dnia: 2014-01-29
| Wróć do listy artykułów