mapa strony   |
SmodCMS

 

1 marca za wcześnie – NIEEEE!

Już 1 marca mężczyźni specjalnym dekretem ustanowili TYDZIEŃ ŚWIĘTA KOBIET w RYŻKACH (od 1 do 8 marca). Z tej to właśnie okazji w CIP odbyło się uroczyste spotkanie, w którym wzięły udział kobiety i delegacja mężczyzn, reprezentująca organizacje działające na terenie miejscowości (Stowarzyszenia …. RYŻKOWIACY, OSP Ryżki i Radę Sołectwa Ryżki).

Był szampan, wspaniały tort i symboliczny kwiatek dla Pań. Wszystko rozpoczęło się jednak od życzeń, które w imieniu wszystkich mężczyzn złożyli: Jarosław Michalak, Tomasz Sosnowski i Andrzej Fejtko. Później było już tylko wesoło – wspaniała zabawa przy „dobrej” muzyce, przygotowanej przez Jarka Michalaka, trwała do późnych godzin nocnych. Mężczyźni zadbali oczywiście też o to, by nikt z imprezy nie wyszedł głodny. Rosołek, ziemniaczana zapiekanka z serem i domowy bigos to potrawy według przepisów nowo mianowanych KUCHARZY RYŻEK: Przemka Radomyskiego i Sławka Bartoszewskiego – przejęli oni we władanie kuchnię CIP już 24 godziny przed uroczystością, a koledzy nadali im wiele mówiące pseudonimy: „PASKAL” i „OKRASA”.

Uroczystość z okazji Dnia Kobiet w Ryżkach to kolejna impreza, która wzmocniła integrację naszych mieszkańców. Wszyscy uczestnicy opuszczali lokal CIP w bardzo dobrych humorach i z nadzieją na następne, równie udane spotkania.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości –tym razem byli to wyłącznie mężczyźni.

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opracowanie: Jarosław Michalak

Opublikowano dnia: 2014-03-05 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów