mapa strony   |
SmodCMS

 

Dzień otwarty - ZS Gołąbki

Dużym zainteresowaniem cieszył się dzień otwarty w Zespole Szkół w Gołąbkach. W czwartek, 10 kwietnia do naszej szkoły zawitała liczna grupa szóstoklasistów wraz ze swoimi rodzicami i nauczycielami. Zaproszeni goście mogli na własne oczy przekonać się, jak wygląda nauka w naszym gimnazjum.

Spotkanie z gośćmi rozpoczęliśmy o godzinie 15.00 . Szóstoklasiści i gimnazjaliści z klasy pierwszej oprowadzili zebranych po budynku szkolnym i chętnie odpowiadali na pytania. Około godz. 16.00 pani dyrektor Anna Krzęcio przywitała wszystkich na sali gimnastycznej, zaś przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Marek Zalewski zaprosił do obejrzenia części artystycznej. Na szkolnej scenie zaprezentowali się uczniowie klasy II a w spektaklu „Walcząca Warszawa”, koło teatralne przedstawiło „Kopciuszka na wesoło”, natomiast kabaret PLAGIAT rozbawił wszystkich skeczem „Randka”. W trakcie spotkania panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera.

Mamy nadzieję, że informacje zdobyte podczas pobytu w naszym gimnazjum pozwolą uczniom i ich rodzicom dokonać właściwego wyboru szkoły.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opracowanie: E. Goławska

Opublikowano dnia: 2014-04-15 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów