mapa strony   |
SmodCMS

 

Pomysł na "Majówkę"

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ,,Kumpele’’ z Gręzówki wraz z rodzinami i znajomymi na majowy weekend pojechały na wycieczkę do Wrocławia i czeskiej Pragi. Zwiedzanie przez trzy dni wymagało dobrej kondycji fizycznej, której nie brakuje „Kumpelom” chodzącym regularnie z kijkami i ćwiczących aerobik.

Pierwszy dzień „majówki” obejmował zwiedzanie Wrocławia, a w nim - Stare Miasto, Katedrę, Most Zakochanych, Ogród Japoński, Uniwersytet Wrocławski i wiele innych zabytków tego pięknego miasta. Kolejnym zwiedzanym miejscem były Wambierzyce i tu Bazylika MB Królowej Rodzin. Niezwykłe wrażenie na uczestnikach wycieczki zrobiła czeska Praga. Zachwyciła wszystkich nie tylko pięknem architektury, ale również serdecznością i otwartością jej mieszkańców. Na obiad nie mogło zabraknąć czeskich specjałów – knedliczków z rodzimym piwem.

W ostatnim dniu programu było zwiedzanie Skalnego Miasta w Czechach. Oczarowało tu nie tylko piękno przyrody, ale również doskonały humor Czechów, który dało się zauważyć podczas spływu tratwą po jeziorze w Skalnym Mieście.

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opracowanie: Beata Pochman
Przewodnicząca KGW „Kumpele”

Opublikowano dnia: 2014-05-13 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów