mapa strony   |
SmodCMS

 

„EKO-CZERWCÓWKA” na rowerze w Żdżarach

Szykuje się nie lada gratka dla miłośników dwóch kółek. W pierwszą sobotę czerwca 2014r. odbędzie się kolejna już „EKO-CZERWCÓWKA”. Rekreacyjny rajd rowerowy w sąsiedztwie przyrody rezerwatu Jata, to znakomita oferta dla całych rodzin.

Nad organizowaną po raz IV „EKO-CZERWCÓWKĄ” Patronat Honorowy obejmie Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Hetman.

Zbiórkę uczestników zaplanowano na „Ranczu pod bocianami” w Żdżarach. Od godz. 9.30 będzie prowadzona rejestracja cyklistów. Po otwarciu imprezy, ok. godz.10.30 wyruszy rajd, który nie będzie wyścigiem.

Szlak przejazdu pokrywał się będzie z lokalną trasą rowerową. Odcinek o długości ok. 17 km wiódł będzie punktami: pomnik Żołnierzy AK - Niedźwiedzi Kąt - pomnik ks. S. Brzóski - parking k. Klimek - Krzna Południowa - „Babia Góra” - Podlipie /nad Dąbiem/. Metą będzie ”Ranczo pod bocianami”.

Podsumowanie i zakończenie imprezy z wręczeniem dyplomów uczestnictwa zaplanowano na godz. 14.00. Poprzedzi je przeprowadzenie konkursu pn. „Co dzisiaj zapamiętałeś?”. Uważni obserwatorzy dnia mogą liczyć na nagrody. Nadto na wszystkich czekać będzie piknik rowerowy i poczęstunek.

Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne. Jednakże liczba miejsc jest ograniczona. Decydować będzie termin zgłoszenia. Zapisy na rajd prowadzi Krzysztof Fornal. Należy dzwonić pod nr tel.: 505 267 124 lub pisać na adres e-mail: fornal-krzysztof@wp.pl. Szczegółowe zasady określa Regulamin 

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Żdżary „Żdżarzanie” serdecznie zaprasza.

Zadanie publiczne pt.: „Organizacja imprezy rekreacyjnej promującej aktywny wypoczynek i zdrowy styl życia” jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Łuków.

Do pobrania:

  1. Regulamin - dokument MS Word

 

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Fotografia z podobnej imprezy w 2013 roku

Opublikowano dnia: 2014-05-26 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
Ostatnio edytowane dnia: 2014-05-26
| Wróć do listy artykułów