mapa strony   |
SmodCMS

 

XII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZS w Gręzówce - rozstrzygnięty

Dnia 24.05.2014r. już po raz dwunasty spotkali się szachiści w Zespole Szkół w Gręzówce, aby rywalizować o miano mistrza królewskiej gry. Tym razem do współzawodnictwa przystąpiło 52 zawodników. Rozgrywki cieszą się popularnością w środowisku szachowym, dlatego Gręzówkę w tym dniu odwiedzają zawodnicy z różnych miejsc Polski. W tym roku zorganizowano dwa równolegle przebiegające turnieje, w kategorii open i juniorzy. Najmłodszym uczestnikiem był ośmioletni Jakub Łobacz ze Szkoły Podstawowej w Komarówce, zaś najstarszym - Zbigniew Świderski z Siedlec, który ukończył w tym roku osiemdziesiąt sześć lat.

Głównym sponsorem nagród była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie, Starosta Łukowski Janusz Kozioł, Wójt Gminy Łuków Mariusz Osiak, Dyrektor Zespołu Szkół w Gręzówce Leokadia Kozioł. Zaplecze kulinarne dla zawodników zorganizowano dzięki sponsoringowi firm: Wierzejki, Nektarynka oraz Sklepik Uczniowski i stołówka działające przy Zespole Szkół w Gręzówce. Zawody przeprowadzono w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Pomysłodawcą turnieju jest nauczyciel Zespołu Szkół w Gręzówce Wojciech Szczygieł.

Ścisła czołówka w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:

Gmina Łuków

Szczegółowe wyniki XII Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Gręzówce w poszczególnych kategoriach można analizować na stronie internetowej turnieju:

Zapraszamy za rok!

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2014-05-30 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów