mapa strony   |
SmodCMS

 

Wycieczka do stolicy - ZS Gręzówka

W dniu 5.06.2014r. uczniowie klas I a , I b, II a i II b Szkoły Podstawowej w Gręzówce pojechali na wycieczkę do Warszawy. Odwiedzili Ogród Zoologiczny, gdzie obejrzeli wiele gatunków zwierząt. Uzyskali podstawowe wiadomości o warunkach ich życia i miejscach występowania. Na wybiegach oglądali rzadko już występujące w warunkach naturalnych wspaniałe ssaki takie jak: słonie, żyrafy, nosorożce, zebry, foki, niedźwiedzie, a w terrariach i oceanariach gady oraz ryby. Była to pouczająca lekcja przyrody.

Kolejnym punktem programu wycieczkowiczów było kino Imax na Sadybie. Tam bardzo zaciekawił ich film w technologii 3D,,Rio2”. Uczniowie dowiedzieli się, dlaczego należy chronić ginące gatunki zwierząt oraz zapobiegać wycinaniu amazońskiej dżungli. Po projekcji każdy otrzymał na własność okulary do oglądania projekcji filmowych w trójwymiarze. Wszyscy pełni wrażeń wrócili do domu.

Opiekę nad dziećmi sprawowały panie: Krystyna Szczygieł, Ewa Grom, Regina Hermanowicz, Urszula Paśnikowska i Emilia Nurzyńska.

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opracowały: Krystyna Szczygieł, Ewa Grom

Opublikowano dnia: 2014-06-11 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów