mapa strony   |
SmodCMS

 

I Gminny Festiwal „Mamo moja” - ZS Krynka

28 maja 2014 roku w Wólce Świątkowej odbył się I Gminny Festiwal „Mamo moja”. Przedszkolakiz naszej szkoły zajęły III miejsce. Brawurowo i z uśmiechem na twarzy wykonały piosenkę „Kocham Cię mamo”.

Natomiast w kategorii wiersz dla mamy, dyplom i statuetkę z rąk pana wójta Mariusza Osiaka za I miejsceodebrał Patryk Celiński (ucz. kl. III gimnazjum), który okazał się prawdziwym mistrzem sztuki pisarskiej. Paulina Radomska (ucz. kl. III gimnazjum) zajęłaIII miejsce. Nagrodzone prace wyróżniały się osobistym podejściem do tematu, bo to przecież wiersze o mamie i dla mamy. Wygląda na to, że potrzeba obcowania ze słowem pisanym w uczniach naszego gimnazjum jest mocno zakorzeniona.

W kategorii solistka I miejsce zajęła Natalia Kazimierczak (ucz. kl. I gimnazjum), która oczarowała wszystkich pięknym głosem w piosence "Niewidzialna dłoń". Poza tym Izabela Kozioł(ucz. kl. VI) wykonała ciekawy portret mamy, zamując II miejscew kategorii plastycznej. Uroczystemu wręczeniu nagród towarzyszyła prezentacja nagrodzonych prac. Wszystkim laureatom życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2014-06-12 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów