mapa strony   |
SmodCMS

 

Spartakiada - ZS Czerśl

6 czerwca 2014r. w Czerśli, już po raz 7 (siódmy) spotkały się drużyny z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z gminy Łuków na Wiosennej Spartakiadzie Przedszkolaków. Hasło tego rocznej spartakiady brzmiała „Bawmy się razem”.

W tym roku wspólnie bawiło się 12 drużyn z oddziałów przedszkolnych w Aleksandrowie, Gołąbkach, Strzyżewie, oraz z przedszkoli w Dąbiu, Gołaszynie, Gręzówce, Łazach, Krynce, Rolach, Świdrach, Zalesiu i Czerśli. Spartakiadę rozpoczęła pani Beata Popiel wspólnie z Dinusiem, którzy powitali wszystkich przybyłych gości. Następnie każda drużyna przedstawiła się i zapraszała do wspólnej zabawy wszystkie swoje koleżanki i kolegów. Dinuś swoim zwyczajem bawił się wspólnie z dziećmi pomagając im, ale nie obyło się bez małych figielków z jego strony, które rozbawiały dzieci.

W czasie przerwy dzieci mogły posilić się pączkami oraz ochłodzić lodami.

Przyjazny i radosny nastrój oraz uśmiechy, które nie znikały z twarzy dzieci i ich opiekunów świadczyły o tym, że zabawa była wyśmienita.

Na zakończenie pani dyrektor podsumowała wspólną zabawę, zaprosiła pana dyrektora Bogdana Wiącka i Dinusia do wspólnego wręczania uczestnikom drobnych upominków i dyplomów.

Swoją obecnością na spartakiadzie zaszczycili nas dyrektor gminnego Zespołu Oświatowego pan Bogdan Wiącek, przedstawiciele Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łukowie, oraz goście z zaprzyjaźnionych szkół z Grecji, Hiszpanii, Turcji i Wielkiej Brytanii, którzy w tych dniach odwiedzali naszą placówkę. Sponsorami VII Wiosennej Spartakiady Przedszkolaków byli miejscowi przedsiębiorcy, Rada Rodziców, Gmina Łuków i Gminny Ośrodek Kultury. Swoje zainteresowanie oraz pomoc w przygotowaniu spartakiady okazali Rodzice dzieci z przedszkola w Czerśli. Przedszkolaki i organizatorzy ślicznie dziękują wszystkim ludziom dobrego serca za okazaną pomoc i szczodrość.

Spartakiadę przygotowała Beata Popiel przy współpracy p. dyrektor Doroty Goławskiej oraz nauczycielek z przedszkola: p. Lidii Mikos, p. Marianny Howorus, p. Natalii Łukasik.

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2014-06-23 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów