mapa strony   |
SmodCMS

 

Czerwcowe święto dzieci - GBP Krynka

Tegoroczny Rodzinny Festyn z okazji Dnia Dziecka już za nami. Ze względu na niesprzyjającą aurę w tym dniu, przeprowadzenie imprezy stanowiło jeszcze większe wyzwanie dla organizatorów.

Na ten dzień przygotowano moc przeróżnych atrakcji. Podczas zabaw nasze dzieci zmieniliśmy nie do poznania, a to dzięki zabiegom malowania twarzy oraz wykonania zmywalnego tatuażu. Dużym powodzeniem cieszył się pokaz baniek mydlanych, również z wielkim zainteresowaniem dzieci obserwowały, jak powstają zwierzątka, kwiaty oraz inne cuda z kolorowych baloników. Do smacznych atrakcji, które przygotowano na ten dzień dla dzieci, należały wata cukrowa oraz gorąca kiełbaska z grilla.

Organizatorami oraz Sponsorami tego niezwykłego wydarzenia byli: ks. Szczepan Pawluczuk, Akcja Katolicka, Biblioteka Publiczna oraz miejscowi radni – Wojciech Szczygieł i Andrzej Soćko, a miejscem spotkania sala katechetyczna. Z uwagi na bardzo deszczową pogodę, a także zadowolenie dzieci malujące się na ich twarzach, a co za tym idzie – również ich rodziców, organizatorzy postanowili przygotować kolejne wakacyjne spotkanie dla dzieci, podczas którego będzie możliwość przeprowadzenia wszystkich przygotowanych konkursów i atrakcji.

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2014-07-01 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki
| Wróć do listy artykułów