mapa strony   |
SmodCMS

 

Aleksandrów dwukrotnie najlepszy w powiecie !!! - SP Aleksandrów

12 stycznia 2015 roku w szkole podstawowej w Radoryżu Smolanym rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt w kategorii „3” siatkarskich. W zawodach wzięło udział osiem reprezentacji szkół podstawowych z terenu powiatu łukowskiego.

Nasze zawodniczki w składzie: Julia Domańska, Julia Miazio, Emilia Górka, Karolina Bąk, Karolina Wróbel, Weronika Wereszczyńska, Marta Lendzion, Celińska-Janowicz Klaudia, Justyna Markiewicz, po bardzo emocjonujących meczach wywalczyły I miejsce. Przez cały turniej reprezentacja z Aleksandrowa nie straciła seta, wygrywając wszystkie swoje mecze pewnym wynikiem 2:0. Uczennice wywalczyły tym samym awans na zawody rejonowe, które odbędą się 20 stycznia 2015 roku w Białej Podlaskiej. Trenerem i opiekunem drużyny jest Pan Marek Zabłocki.

Również na Mistrzostwach Powiatu „czwórek” siatkarskich, które odbyły się 15.01.2015 w SP nr 5 w Łukowie triumfowały siatkarki z Aleksandrowa. Mistrzynie Powiatu pozostawiły w pokonanym polu min. zespoły ze Stoczka Łukowskiego, Prawdy Starej, Wojcieszkowa, Radoryża Smolanego, Dębowicy, Strzyżewa, SP nr 5 w Łukowie.

Gratulujemy zawodniczkom zwycięstwa i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych!!! Trzymamy kciuki!!!

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2015-01-20 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów