mapa strony   |
SmodCMS

 

Projekt „Kulturalnie na wsi”

Stowarzyszenie Artystów i Twórców Gminy Łuków od kilku lat prowadzi w świetlicach wiejskich warsztaty artystyczne dla mieszkańców. Biorą w nich chętnie udział zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe.

Tegoroczne warsztaty odbywają się w ramach projektu pn. „Kulturalnie na wsi”. Podzielone są na cykle wiosenny i jesienny. W marcu i kwietniu warsztaty odbyły się w następujących miejscowościach: Jeziory, Zarzecz Łukowski, Żdżary, Szczygły Górne, Strzyżew, Czerśl, Biardy, Malcanów, Gołaszyn, Dąbie, Dminin. Cykl jesienny rozpocznie się od września, szczegółowy plan spotkań będzie dostępny na stronie internetowej Stowarzyszenia www.sait.republika.pl

Tematyka warsztatów jest zróżnicowana, obejmuje rzeźbę, malarstwo sztalugowe, decoupage – zdobienie przedmiotów metodą serwetkową, wykonywanie pisanek – woskiem i oklejanych i wykonywanie kwiatów z bibuły.

Członkowie Stowarzyszenia Artystów i Twórców Gminy Łuków składają serdecznie podziękowania sołtysom i opiekunom świetlic za udostępnienie obiektów i za miłą współpracę.

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2015-04-30 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów