mapa strony   |
SmodCMS

 

III Gminny Dzień Dziecka - Konkurs Talentów "MÓJ TALENT"

ZASADY UDZIAŁU W KONKURSIE TALENTÓW „MÓJ TALENT”

Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie z okazji III Gminnego Dnia Dziecka ogłasza Konkurs Talentów pod nazwą „MÓJ TALENT”.

 1. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszej osobowości wśród osób posiadających różnorodne talenty i umiejętności.
 2. Uczestnik Konkursu podczas ok. 5-minutowego występu prezentuje swój talent i umiejętności. Może to być np. występ wokalny, występ taneczny, pokaz sportowy, zdolności recytatorskie oraz inne umiejętności.
 3. Konkurs skierowany jest do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów Gminy Łuków, a także do czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie w wieku przedszkolnym i szkolnym.
 4. Uczestnikiem Konkursu może być zarówno solista, jak i grupa osób (np. zespół muzyczny lub grupa taneczna jako Uczestnik Zbiorowy- max 5 osób). Uczestnik ma prawo wystąpić sam lub z towarzyszeniem zespołu, chóru, orkiestry, tancerzy lub innych uczestników występu.
 5. Uczestnicy we własnym  zakresie powinni zadbać o wizerunek sceniczny (strój, charakteryzacja).
 6. Konkurs będzie rozpatrywany w 4 kategoriach wiekowych:
  1. przedszkole
  2. klasy 0-III szkoły podstawowej
  3. klasy IV-VI szkoły podstawowej
  4. gimnazjum
 1. Warunkiem zapisu i uczestnictwa w Konkursie jest wypełnienie Karty Zgłoszeniowej i dostarczenie jej do dnia 25.05.2015 r. do Filii Gminnej Biblioteki Publicznej (Filia w Aleksandrowie, Dąbiu, Dmininie, Gręzówce, Krynce i Strzyżewie).
 2. W przypadku, gdy Uczestnik podczas występu korzysta z podkładu muzycznego konieczne jest dostarczenie wraz z Kartą Zgłoszenia nośnika CD z nagraniem podkładu muzycznego. Uczestnik powinien podać tytuł, autora muzyki lub wykonawcę utworu wykonywanego albo wykorzystanego podczas własnego występu.
 3. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 31.05.2015 r. podczas III Gminnego Dnia Dziecka, który odbędzie się na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Gołaszynie. Szczegółowy program imprezy będzie zamieszczony na stronie internetowej Gminy Łuków.
 4. Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymają słodkie upominki, a laureaci nagrody rzeczowe.
 5. Szczegółowe informacje: tel. 509 252 503 oraz 25 798 15 26.

KARTA ZGŁOSZENIA (DOKUMENT PDF) - KLIKNIJ

 

Opublikowano dnia: 2015-04-30 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki
| Wróć do listy artykułów