mapa strony   |
SmodCMS

 

"EKO-MAJÓWKA NA ROWERZE"

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Żdżary „ŻDŻARZANIE” po raz kolejny organizuje rajd rowerowy. Uczestnicy jubileuszowej V EKO-MAJÓWKI pojadą trasą prowadzącą przez rezerwat Jata. Już dziś warto zaplanować ostatnią sobotę maja i razem z rodziną przyjechać rowerem do Żdżar.

Miłośnicy dwóch kółek zgromadzą się na „Ranczu pod bocianami” w Żdżarach o godz. 9.30. Po rejestracji uczestników i otwarciu imprezy, rowerzyści wyruszą w podróż po Lasach Łukowskich, dobrze znaną trasą rowerową.

Cykliści pokonają odcinek o długości ok. 17,5 km. Zaopatrzeni w mapki z trasą pojadą szlakiem:

  1. pomnik Żołnierzy AK,
  2. Niedźwiedzi Kąt,
  3. pomnik ks. S. Brzóski,
  4. parking k. Klimek,
  5. Krzna Południowa,
  6. „Babia Góra”,
  7. Podlipie /nad Dąbiem/.

Podsumowanie i zakończenie imprezy odbędzie się na ”Ranczu pod bocianami”. Tam zostanie przeprowadzony konkurs pn. „Co dzisiaj zapamiętałeś?” oraz nastąpi wręczenie dyplomów uczestnictwa. Każdy z cyklistów otrzyma także drobny upominek. EKO-MAJÓWKĘ zakończy piknik rowerowy i poczęstunek.

Uczestnictwo w rajdzie nie jest płatne. O zgłoszeniu decyduje termin. Zapisy na majówkę prowadzi Krzysztof Fornal. Należy dzwonić pod nr tel.: 505 267 124 lub pisać na adres e-mail: fornal-krzysztof@wp.pl. Szczegóły określa Regulamin EKO-MAJÓWKI dostępny na stronie: www.lgdrazem.pl.

Stowarzyszenie „Żdżarzanie” już dziś serdecznie zaprasza!

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Plik do pobrania (dokumenty PDF):

  1. Regulamin
  2. Mapka

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2015-05-19 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów