mapa strony   |
SmodCMS

 

Finał II Gminnego Festiwalu "Mamo Moja" - ZS Gręzówka

Finał II Gminnego Festiwalu ”Mamo Moja” już za nami. Koncert galowy, który odbył się 29 maja 2015 roku w świetlicy wiejskiej w Wólce Świątkowej zgromadził liczną widownię, która podziwiała występy Młodych wykonawców. W koncercie można było usłyszeć recytacje własnych wierszy czy też listów o mamie. Festiwal zorganizowany został pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łuków Mariusza Osiaka. Miał charakter konkursu, w którym uczestniczyło 254 dzieci z placówek przedszkolnych i szkolnych z Gminy Łuków. W Gali Finałowej, wystąpiło 15 solistów, 12 zespołów 11 recytatorów. Jury w składzie: nauczyciel muzyki - Dorota Ratyńska, plastyk - Agnieszka Czerska-Pawlak, instruktor teatru i kultury żywego słowa Sławomir Żyłka, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie Henryk Wysocki wyłoniło laureatów festiwalu w poszczególnych kategoriach zgodnie z wiekiem uczestników.

W kategorii solistów klas IV – VI - I miejsce otrzymała Olga Wideńska ze Szkoły Podstawowej w Gręzówce. Najlepiej śpiewającą gimnazjalistką została Klaudia Peryt z Gimnazjum w Gręzówce.

Główną nagrodę „Grand Prix” II Gminnego Festiwalu „Mamo moja” przyznano zespołowi wokalnemu „Fermata” ze Szkoły Podstawowej w Gręzówce. Laureatów festiwalu uhonorowano okolicznościowymi statuetkami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Uroczystość swoją obecnością zaszczycił i życzenia wszystkim mamom złożył z-ca Wójta Gminy Łuków Wojciech Szczygieł.

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2015-06-24 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2015-06-24
| Wróć do listy artykułów