mapa strony   |
SmodCMS

 

„Najdrożsi dziadkowie”- ZS Gręzówka

Najdrożsi dziadkowie to jest piosenka,
którą śpiewają dla Was wnuczęta.
Nie o zabawie, ani o kwiatkach,
to jest piosenka o naszych dziadkach.

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. W Zespole Szkół w Gręzówce zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dnia 21.01.2016r.w szkole odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie p. dyrektor Leokadia Kozioł przywitała ciepłymi słowami wszystkich uczestników uroczystości. Swoją obecnością zaszczycili nas: Starosta Łukowski – Janusz Kozioł, Wójt Gminy Łuków – Mariusz Osiak, przewodniczący Rady Gminy Łuków - T. Federczyk , dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej – A. Śledź, przewodnicząca Rady Szkoły A. Kędzierska – Ginter oraz sołtysowie wsi Gręzówka, Klimki, Okniny Nowe –L. Kobojek, K. Kędziora, E. Celińska – Drozd.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której udział wzięły dwie grupy dziecięcego zespołu ludowego prowadzonego przez p. D. Sójkę, dzieci z przedszkola i uczniowie klas I-III. Wybrzmiały wiersze, piosenki i tańce przygotowane pod kierunkiem wychowawców: A. Koper, E. Mariuszyc, A. Bryzek, J Grzyb, R. Hermanowicz, E. Grom, A. Federczyk, R. Olszewskiej, K. Szczygieł, U. Paśnikowskiej, T. Pirosa. Szkolny wolontariat oraz Samorząd Uczniowski, pod opieką p. H. Ślusarczyk, p. M. Kędziory i p. J. Rojewskiej, zajął się organizacyjną stroną tego spotkania.

Pięknie udekorowana sala, tańce, okolicznościowe wiersze i piosenki wykonywane przez zespół ludowy, przedszkolaków i uczniów kl. I – III stworzyły niezwykłą atmosferę tego czwartkowego popołudnia. Na zakończenie uroczystości wnuczęta wręczyły ukochanym babciom i dziadkom kolorowe kwiaty.

Radosne, pełne wspaniałych przeżyć i emocji spotkanie zakończyło się wspólnym biesiadowaniem przy gorącej herbatce, słodkościach i promiennych uśmiechach.

Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w dniu swojego święta.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, nauczycielom i uczniom za pomoc w organizacji uroczystości .

Opracowanie: H. Ślusarczyk, R. Hermanowicz, E. Grom, U. Paśnikowska.

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2016-01-25 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów