mapa strony   |
SmodCMS

 

Wycieczka do Barwnej – Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży - GBP Gręzówka

14 października Biblioteka Publiczna w Gręzówce we współpracy ze Szkołą Podstawową w Gręzówce zorganizowała wyjazd do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej. "Barwna" jest biblioteką dziecięco-młodzieżową połączoną z Multicentrum. Istnieje od 2012 roku dzięki finansowemu wsparciu Unii Europejskiej, Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie oraz Urzędu Miasta Biała Podlaska. Jej głównym zadaniem jest "propagowanie barwnej strony życia, którą mogą zapewnić książki i różnorodne media".

Uczniowie klas III, IV i V ze Szkoły Podstawowej w Gręzówce podczas wizyty w "Barwnej" mieli okazję poznać tamtejsze atrakcje, zarówno książkowe, jak też multimedialne. Młodzież wzięła udział w zajęciach edukacyjnych poświęconych muzyce i graniu na prostych instrumentach muzycznych, jakimi są Bum Bum Rurki. Uczniowie podczas zajęć wykazali się ogromną pomysłowością, kreatywnością i uzdolnieniami muzycznymi.

Dziękujemy uczniom klasy III, IV i V za udział w wyjeździe, Paniom: Bożenie Mojskiej, Hannie Ślusarczyk oraz Beacie Wysokińskiej za pomoc w opiece nad energicznymi wycieczkowiczami.

Przy okazji przypominamy, iż 20 października Biblioteka Publiczna w Gręzówce obchodziła swoje 67 urodziny. Z tej okazji życzymy wszystkim naszym czytelnikom i użytkownikom samych szczęśliwych chwil z książkami oraz radości podczas naszych bibliotecznych spotkań.

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2016-10-27 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki
| Wróć do listy artykułów