mapa strony   |
SmodCMS

 

Rozstrzygnięcie konkursu "Najciekawsze zdjęcie miejsc i gatunków związanych ze zbiornikami wodnymi w powiecie łukowskim"

Lokalna Grupa Działania „RAZEM” organizowała konkurs fotograficzny dla uczniów szkół z powiatu łukowskiego „Najciekawsze zdjęcie miejsc i gatunków związanych ze zbiornikami wodnymi w powiecie łukowskim”. 

Gmina Łuków

Komisja konkursowa w składzie:

  1. Mirosław Szekalis, Wójt Gminy Trzebieszów – przewodniczący
  2. Paweł Przeździak, fotograf – członek
  3. Sylwia Romańska-Węzik, Prezes Zarządu LGD „RAZEM” – członek

dokonała oceny i kwalifikacji prac dostarczonych na ww konkurs. Po burzliwych obradach, spośród nadesłanych zgłoszeń, wybranych zostało po trzech laureatów w dwóch kategoriach oraz łącznie sześć wyróżnień. Szczegóły konkursu, w tym nagrodzone zdjęcia oraz wykaz uczniów (prawie z całego powiatu) znajdują się na stronie http://lgdrazem.pl/projekt-przyrodnicze-i-edukacyjne-zagospodarowanie-oczka-wodnego-w-nurzynie-jako-przyklad-lagodzenia-zmian-klimatycznych/ , a także na profilu https://www.facebook.com/lgd.razem/?ref=bookmarks

Mamy nadzieję, iż udział w konkursie wzbudził zainteresowanie przyrodą naszego regionu i rozbudził umiejętność dostrzegania niezwykłych jej detali.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 7 listopada o godz. 11.00 w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dębowicy w Gminie Trzebieszów, na które serdecznie zapraszamy również Państwa. Prosimy o kontakt w przypadku zainteresowania zamieszczeniem nagrodzonych zdjęć na portalu http://www.lukow24.pl/

Nagrody (tablety, statywy fotograficzne, zegarki sportowe oraz pendrive) zakupione zostały przez LGD „RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI” w ramach projektu „Przyrodnicze i edukacyjne zagospodarowanie oczka wodnego w Nurzynie jako przykład łagodzenia zmian klimatycznych” dofinansowanego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na podstawie umowy nr 51/2016 z Fundacją na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa z siedzibą w Warszawie.

Opublikowano dnia: 2016-11-07 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów