mapa strony   |
SmodCMS

 

Kasia Oskroba laureatką XI Międzynarodowego Konkursu Informatycznego - ZS Świdry

Wśród laureatów XI Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr" znalazła się uczennica klasy II naszej szkoły Katarzyna Oskroba, która zajęła II miejsce.

Konkurs Bóbr jest międzynarodowym konkursem z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Jest on adresowany do uczniów we wszystkich typach szkół. Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną.

Uroczyste zakończenie XI Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr odbyło się 10 marca 2017 roku na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W auli wydziału zgromadzili się laureaci i wyróżnieni uczniowie wraz z opiekunami. Uroczystości rozpoczęło wystąpienie Dziekan WMiI UMK, następnie podano informacje o XI edycji konkursu.

Po wykładzie prof. dr hab. Macieja M. Sysło odbyło się rozdanie nagród i dyplomów. W uroczystości wręczenia nagród wzięła udział Katarzyna – laureatka, z mamą oraz p. Marzena Szczygielska – opiekun i nauczyciel zajęć informatycznych.

Serdecznie GRATULUJEMY Kasi i życzymy kolejnych sukcesów.

Gmina Łuków - foto

Kasia z nagrodą

Gmina Łuków - foto

Laureaci z prof. M .Sysło

Gmina Łuków - foto

Laureatka Kasia, prof. M. Sysło i M.Szczygielska

Gmina Łuków - foto

Przed UMK w Toruniu

Gmina Łuków - foto

Wśród laureatów

Gmina Łuków - foto

Z prof. Sysło, mamą i siostrą-laureatką poprzednich edycji

Opublikowano dnia: 2017-03-23 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów