mapa strony   |
SmodCMS

 

Wernisaż fotografii przyrodniczych Romana Korlagi

Gmina Łuków oraz Towarzystwo Przyrodniczo-Historyczne „Orlik” zapraszają na wernisaż fotografii przyrodniczych Romana Korlagi pn. „bezkrwawe ŁOWY W GMINIE ŁUKÓW”. Celem wystawy jest pokazanie piękna przyrody gminy Łuków.

Roman Korlaga jest mieszkańcem Gręzówki w gminie Łuków. Od 2013r. jest członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody, od 2015r. - Towarzystwa Przyrodniczo-Historycznego „Orlik”. Wolny czas spędza na łonie natury, gdzie podczas bezkrwawych łowów chwyta w kadrze świat otaczającej nas przyrody. Z powodzeniem uczestniczy w konkursach na Fotografa Roku Okręgu Mazowieckiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. W latach 2015 - 2017 jego fotografie były nagradzane i wyróżniane w tym prestiżowym konkursie fotografii przyrodniczej. Roman Korlaga jako pierwszy potwierdził na fotografii obecność wilków w łukowskich lasach.

Wernisaż odbędzie się 21 kwietnia br. /piątek/ o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Łuków /ul. Świderska 12, Łuków/.

Wystawa będzie dostępna dla oglądających od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00, po wcześniejszym zgłoszeniu się do kancelarii Urzędu Gminy.

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2017-04-06 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów