mapa strony   |
SmodCMS

 

Czytelniczy Konkurs Wiedzy o Rzece Wiśle

Uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej rok 2017 został ogłoszony Rokiem Rzeki Wisły. Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie zaprasza do udziału w Czytelniczym Konkursie Wiedzy o Rzece Wiśle.

W Konkursie mogą wziąć udział czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Łuków.

Ankieta z pytaniami konkursowymi będzie dostępna w Filiach Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie ( Filie w Aleksandrowie, Dąbiu, Dmininie, Gręzówce, Krynce i Strzyżewie) oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy Łuków. Pracownicy Biblioteki udzielą pomocy w znalezieniu odpowiedzi na pytania konkursowe.

Ankiety z odpowiedziami na pytania konkursowe i uzupełnionymi danymi osobowymi należy składać w Filiach GBP w Łukowie do dnia 17.05.2017 r. lub przesłać na adres: Biblioteka Publiczna w Gręzówce, Gręzówka 38, 21-400 Łuków. Decyduje data stempla pocztowego.

Losowanie laureatów Konkursu nastąpi 22.05.2016 r. o godz. 12.00 w Bibliotece Publicznej w Gręzówce. W losowaniu będą brały udział tylko prawidłowo wypełnione ankiety ( poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe oraz uzupełnione dane osobowe). Wyniki Konkursu zostaną zamieszczone 24. 05.2016 r. na stronie internetowej Urzędu Gminy Łuków.

Wręczenie nagród laureatom Konkursu nastąpi 28.05.2016 r. podczas V Gminnego Dnia Dziecka, który odbędzie się na boisku przy Zespole Szkół w Gręzówce.

Pytania konkursowe - dokument PDF - kliknij

Pytania konkursowe - dokument MS Word - kliknij

 

Opublikowano dnia: 2017-04-24 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki
Ostatnio edytowane dnia: 2017-04-24
| Wróć do listy artykułów