mapa strony   |
SmodCMS

 

Nawet z RYŻKOWIAKAMI ferie się kończą

Drugi tydzień ferii z Ryżkowiakami rozbrykana gromadka rozpoczęła owocowo od przygotowania własnoręcznie pysznej i kolorowej sałatki owocowej, która w magiczny sposób błyskawicznie zniknęła w roześmianych buziach maluchów.

Kolejną atrakcją przeprowadzoną tym razem przez Panie z Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie było wyplatanie wazoników i koszyczków z własnoręcznie zrobionej „wikliny” wyprodukowanej z gazet. Cieszyło się ono niezwykłym zainteresowaniem małych twórców. Ponadto dzieci zajęły się wykonywaniem kartek walentynkowych / Walentynki przecież tuż tuż, a każdy ma je komu wręczyć / oraz zakładek do książek. Po śniadaniu nadszedł czas gier, zabaw i konkursów i……. zabrakło dnia!!!!

Innym razem całodzienny wypad autokarem do pełnego atrakcji Parku Wodnego w Siedlcach spowodował zmęczenie i wilczy apetyt naszej rozbrykanej gromadki zaspokojony dopiero dużymi porcjami w McDonalds.

Ostatniego dnia ferii rodzice przygotowali wielkie ognisko i mnóstwo kiełbasek do pieczenia, które po aktywnych zabawach na śniegu okazały się przepyszne.

Kolejny raz współpraca rodziców dzieci, gminy Łuków i stowarzyszenia Ryżkowiacy przyniosła wymierne efekty odciągając dzieci od telefonów, komputerów i telewizorów. Aktywne ferie cieszyły się wielką popularnością przyciągając codziennie po około 30 dzieci, a często nawet więcej.

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy organizowali zajęcia praktyczne, zabawy, konkursy, turnieje, przygotowywali śniadania, pełnili role opiekunów podczas wycieczek.

Szczególnym zaangażowaniem wykazały się Agnieszka Cisiak, Halina Wiśniewska, Joanna Konieczna, Katarzyna Cichosz, Monika Ciołek, Monika Gajda i Małgorzata Sulej, finansami zarządzał Prezes Stowarzyszenia … RYŻKOWIACY Tomasz Sosnowski a dokumentację fotograficzną sporządziła Monika Ciołek, Halina Wiśniewska i Agnieszka Redzik.

Podziękowania kierujemy także w stronę władz gminy Łuków, na czele z Panem Wójtem Mariuszem Osiakiem, którzy po raz kolejny nie odmówili wsparcia finansowego naszej inicjatywie.

Dziękujemy wszystkim i DO ZOBACZENIA ZNOWU ZA ROK!!!!!

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2018-02-22 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
Ostatnio edytowane dnia: 2018-02-23
| Wróć do listy artykułów