mapa strony   |
SmodCMS

 

II edycja konkursu fotograficznego pt. „Pocztówka Ziemi Łukowskiej”

12 kwietnia 2018r. w Muzeum Regionalnym w Łukowie odbyło się wręczenie nagród laureatom II edycji konkursu fotograficznego pt. „Pocztówka Ziemi Łukowskiej”. Wśród nich, znalazły się aż 3 uczennice klasy Va Szkoły Podstawowej w Gręzówce: Kinga Krysa, Gabriela Korlaga oraz Julia Ługowska, które otrzymały dyplom i nagrody za wyróżnienie w I kategorii wiekowej (dzieci i młodzież do lat 18).

Konkurs zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej oraz Muzeum Regionalne w Łukowie. Jego celem było rozwijanie umiejętności dostrzegania walorów przyrodniczych i architektonicznych w najbliższym otoczeniu a także promocja poprzez fotografię walorów przyrodniczo – krajobrazowych i architektonicznych Ziemi Łukowskiej.

W konkursie mógł wziąć udział każdy, kto zajmuje się fotografią amatorsko lub zawodowo, dlatego też dziewczęta wykorzystały zdjęcia zrobione na zajęciach z grafiki komputerowej w październiku 2017r., realizowanych w ramach programu „ Inwestycja w jakość kształcenia w Gminie Łuków”.

Prace laureatów z tego konkursu będzie można obejrzeć i zakupić w formie pocztówek w gmachu łukowskiego muzeum

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2018-04-17 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów