mapa strony   |
SmodCMS

 

Czytelniczy Konkurs „Walka Polaków o niepodległość”

Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie Filia w Gręzówce zaprasza do udziału w Czytelniczym Konkursie ”Walka Polaków o niepodległość”.

Konkurs skierowany jest do czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie w wieku szkolnym oraz uczniów klas 0, szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Łuków.

Ankieta z pytaniami konkursowymi będzie dostępna w Filiach Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie ( Filie w Aleksandrowie, Dąbiu, Dmininie, Gręzówce, Krynce i Strzyżewie), na stronie Gminy Łuków oraz na stronie internetowej Biblioteki (www.gbplukow.naszabiblioteka.com). Pracownicy Biblioteki udzielą pomocy w znalezieniu odpowiedzi na pytania konkursowe.

Ankiety z odpowiedziami na pytania konkursowe i uzupełnionymi danymi osobowymi należy składać w Filiach GBP lub przesłać na adres: Biblioteka Publiczna w Gręzówce, Gręzówka 38, 21- 000 Łuków do 18 maja 2018 roku. W przypadku ankiet przesyłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego.

Losowanie laureatów Konkursu nastąpi 23 maja 2018 r. o godz. 12.00 w Bibliotece Publicznej w Gręzówce. W losowaniu wezmą udział tylko prawidłowo wypełnione ankiety ( poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe oraz uzupełnione dane osobowe wraz z podpisem opiekuna ). Wyniki losowania zostaną zamieszczone na stronie internetowej Biblioteki oraz Gminy Łuków 25 maja 2018 r..

Wręczenie nagród laureatom Konkursu nastąpi 3 czerwca 2018 roku podczas VI Gminnego Dnia Dziecka, który odbędzie się na boisku przy Zespole Szkół w Gołąbkach.

Gmina Łuków - grafika

 

Opublikowano dnia: 2018-04-20 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki, Informacje
Ostatnio edytowane dnia: 2018-04-20
| Wróć do listy artykułów