mapa strony   |
SmodCMS

 

Klub Seniora "Teraz pora na Seniora"

Klub Seniora działa od września na terenie gminy Łuków pod hasłem „Teraz pora na Seniora”. Jest on ośrodkiem wsparcia, w ramach którego osoby w podeszłym wieku spotykają się i wspólnie uczestniczą w różnego rodzaju warsztatach – kulinarnych, florystycznych, komputerowych, czy zajęciach ogólnoruchowych. Odbywają się one w świetlicy wiejskiej w Klimkach, która na potrzeby seniorów działa pięć dni w tygodniu w godz. 11 – 15.

W listopadzie uczestnicy Klubu Seniora wspólnie bawili się na wieczorku taneczno – integracyjnym, w ramach którego były konkursy wiedzy i tańca, karaoke, a także mnóstwo dobrej zabawy. Odbyły się także wybory miss i mistera, którymi zostali pani Janina (Ewa) Milewska i pan Jerzy Dudziński. Podczas spotkania jedna z uczestniczek Klubu – pani Wacława Dybciak w imieniu wszystkich klubowiczów złożyła podziękowania organizatorom projektu – Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej, za możliwość uczestniczenia w nim i zdobywania nowych umiejętności.

Projekt „Teraz pora na Seniora” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Fot. Klub Seniora

 

Opublikowano dnia: 2018-12-06 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje, GOPS
| Wróć do listy artykułów