mapa strony   |
SmodCMS

 

Top Regionu 2018 w kategorii wydarzenie kulturalne - głosowanie

Zachęcamy do oddawania głosów na wydarzenie pn. Tablice pamiątkowe w Gminie Łuków, biorące udział w plebiscycie Top Regionu 2018, w kategorii wydarzenie kulturalne.

Głosy mogą oddawać wyłącznie osoby pełnoletnie. Głosowanie odbywa się w terminie do 13 grudnia 2018r., godz. 12.00 w I turze i od 17 do 27 grudnia 2018, godz. 12.00 w II turze, za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Regionalnego Portalu Informacyjnego podlasie24.pl Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie, zachęcamy jednak do systematycznego, codziennego głosowania. Każdy głosujący weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Organizatorami plebiscytu są Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl i Katolickie Radio Podlasie.

Tablice w hołdzie walczącym i poległym za wolność Polski oraz pamięci cywilnych ofiar wojen i prześladowań zostały uroczyście odsłonięte w ponad 30 sołectwach Gminy Łuków jako forma upamiętnienia 100-lecia odzyskania Niepodległości. Ich fundatorami są mieszkańcy. Taka sama tablica została odsłonięta przed Urzędem Gminy Łuków, ufundowana została przez wójta, pracowników Urzędu Gminy i pracowników jednostek organizacyjnych Gminy. Jej odsłonięciu towarzyszyła konferencja historyczna pod hasłem „O naszej Niepodległej”, w której prelegentami byli pracownicy lubelskiego oddziału IPN.

Gmina Łuków

 

Opublikowano dnia: 2018-12-06 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów