mapa strony   |
SmodCMS

 

Konsultacje Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia

Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie informuje, że 25 listopada 2021 roku odbędzie się konferencja konsultacyjna podczas której młodzi ludzie z województwa lubelskiego będą mieli możliwość zgłaszania swoich pomysłów do Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia. Celem wydarzenia jest zebranie opinii i wypracowanie rozwiązań, które posłużą do stworzenia wieloletniego planu działań państwa w obszarze polityki młodzieżowej.

Konsultacje dla województwa lubelskiego rozpoczną się 25 listopada br. od godz. 17:00. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod adresem: https://strategiamlodych16.webankieta.pl/. Zapisów na wydarzenie można dokonywać do 24 listopada br. (środa) do godziny 12:00. Konsultacje z powodu pandemii będą odbywać się zdalnie, w formie wideokonferencji.

Więcej informacji na temat konsultacji znajdą Państwo na oficjalnej stronie konsultacji https://www.gov.pl/DlaMlodych. Organizatorem przedsięwzięcia jest Pełnomocnik Rządu ds. Polityki młodzieżowej Pan Piotr Mazurek wraz z Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem.

 

Opublikowano dnia: 2021-11-23 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje, Ogłoszenia
| Wróć do listy artykułów