mapa strony   |
SmodCMS

 

IX Edycja Festiwalu „Mamo Moja”- relacja video z losowania nagród w konkursie

IX Edycja Festiwalu „Mamo Moja”- relacja video z losowania nagród w konkursie plastyczno-fotograficznym „Laurka dla Mamy i jej Portret 2022”

W konkursie udział wzięło 89 uczestników z terenu Gminy Łuków.

Konkurs polegał na wykonaniu dowolnej pracy plastycznej w postaci laurki dla mamy lub portretu mamy , którą następnie należało wręczyć uroczyście swojej mamie i utrwalić ten wspaniały serdeczny moment na zdjęciu a następnie przesłać je na adres e-mailowy Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie. Wśród wszystkich uczestników konkursu dokonano losowania nagród , którymi były 3 bony towarowe o wartości 250 zł każdy oraz 15 rękodzielniczych dzianych maskotek i breloczków (zawieszek)na klucze lub na plecak szkolny, wykonanych przez lokalną artystkę rękodzieła artystycznego. Każdy wylosowany laureat otrzyma również słodki upominek w postaci dużej tabliczki czekolady .

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z losowania nagród i życzymy dużo pozytywnych emocji i przeżyć z radosnego momentu , w którym wylosowano właśnie dla Ciebie nagrodę. Dziękujemy wszystkim dzieciom i mamom , które wzięły udział w konkursie. I pamiętajmy , że oprócz nagród w konkursie ,najpiękniejszą i najcenniejszą nagrodą dla wszystkich uczestników konkursu był niewątpliwie „ całusek „ Mamy za wspaniały prezent jakim były Wasze laurki i portrety dla ukochanych mam

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

 

Opublikowano dnia: 2022-06-02 przez: * webadmin * w kategoriach: GOK
| Wróć do listy artykułów