mapa strony   |
SmodCMS

 

Smaczne i zdrowe kanapki robię - Przedszkole Gręzówka

Dnia 26.11.2009r. 4-5-latki - w ramach programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury” - wzięły udział w konkursie na najzdrowsze, najsmaczniejsze i najbardziej kolorowe kanapki. Rodzice wspaniale przygotowali dzieci do zajęć. Wszystkie średniaki miały fartuszki, nakrycia głowy, deseczki i plastikowe nożyki.
Na samym początku zajęć przedszkolaki umyły dokładnie rączki, a następnie usiadły do stolików, na których znajdowało się wiele produktów, z których wyczarowały małe „dzieła sztuki”. Można było zauważyć jak wiele pomysłów mieści się w tak małych główkach. Były kanapki w kształcie kwiatka, krówki, motylka, statku, kraba, a nawet telefonu komórkowego. Kanapki te zawierały w sobie wiele witamin, białka i minerałów. Wszystkie dzieci bardzo się starały i w nagrodę od pani dyrektor marchewkę do schrupania dostały. A te dzieci, które zrobiły najzdrowsze, najsmaczniejsze i najbardziej kolorowe kanapki zostały obdarowane medalami wykonanymi z marchewki. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi, że wygrali w konkursie tak smakowite i zdrowe nagrody. Przedszkolaki wspólnie z panią Elą wykonały i wręczyły pani dyrektor Mikołaja wykonanego z kapusty pekińskiej i papryki.
Po nakryciu stolików obrusem i umyciu rąk przyszedł czas na degustację, podczas której wszystkie kanapki w mig zniknęły z talerzyków.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2009-12-01 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów