mapa strony   |
SmodCMS

 

"Asy z naszej klasy" - ZS Gręzówka

W kwietniu 2009r. uczniowie klasy II b rozpoczęli udział w Projekcie współfinansowanym przez Europejski Fundusz Społeczny i budżet państwa „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”.
Głównym celem Projektu jest wdrażanie takiego modelu edukacji, który dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów z wykorzystaniem nowatorskich metod i treści kształcenia. Praca z dziećmi prowadzona jest podczas zajęć obowiązkowych, w ramach realizacji podstawy programowej oraz na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych.
Realizacja zadań dodatkowych odbywa się w oparciu o autorski program „ Asy z naszej klasy” opracowany przez wychowawcę Reginę Olszewską. W sali lekcyjnej, gdzie realizowany jest Projekt zorganizowane są Dziecięce Ośrodki Zainteresowań. Powstały one na bazie środków dydaktycznych służących rozwijaniu umiejętności w obrębie kompetencji kluczowych. W oparciu o pomoce wspierane są wszystkie inteligencje dzieci. Projekt stwarza warunki wszechstronnego rozwoju uczniów, rozwija ich kreatywność, ciekawość poznawczą i otwartość na wiedzę. Dzieci z ogromną satysfakcją uczestniczą w zajęciach i z wielkim entuzjazmem i zapałem realizują ciekawe rozwiązania i własne pomysły.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2009-12-03 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów