mapa strony   |
SmodCMS

 

Wieczór andrzejkowy - SP Zarzecz Łukowski

Andrzejki wielu osobom kojarzą się z doskonałą zabawą, której towarzyszy odrobina szaleństwa, magii i niesamowitych przeżyć. Św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy wszystkim tym, którzy pragną poznać swoją przyszłość, dlatego w wigilię dnia św. Andrzeja trochę dla zabawy, a trochę na serio wróżymy i przepowiadamy.
Wierni starym wierzeniom i tradycji zorganizowaliśmy w naszej szkole dnia 25 listopada 2009r. dyskotekę andrzejkową. Uczniowie z klasy VI zadbali o właściwą atmosferę tego wieczoru. Udekorowali salę, nadając jej niezwykły, tajemniczy charakter. Zadbali o niezbędne rekwizyty, przygotowali stanowiska z wróżbami i muzykę, które zagwarantowały wszystkim uczestnikom wspaniałą zabawę. Nie zabrakło starych tradycyjnych wróżb z butami, lania wosku, wbijania igły w kartonowe serce, gdy ktoś chciał poznać imię swojej przyszłej żony lub męża. Pojawiła się również wróżąca z ręki cyganka, która wniosła szczególnie wśród najmłodszych dzieci, najwięcej emocji i niezapomnianych wrażeń.
Wieczór andrzejkowy w naszej szkole stał się jednym z wielu elementów, posiadających wartości poznawcze, kulturowe oraz walory wychowawcze – zaangażowanie uczniów w realizację imprezy oraz zintegrowanie środowiska uczniowskiego

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2009-12-09 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe, Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2009-12-14
| Wróć do listy artykułów