mapa strony   |
SmodCMS

 

"Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" - ZS Krynka

W dniu 17.12.2009r. w Zespole Szkół w Krynce odbyło się uroczyste zakończenie Programu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”, na które zostali zaproszeni rodzice, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej. Dla uczniów klasy II było to wielkie przeżycie, bo to oni stali się głównymi bohaterami tego wydarzenia.
Zadaniem dzieci jak i nauczyciela prowadzącego zajęcia pozalekcyjne było pokazanie dorobku pracy za okres trwania programu. Prezentacja składała się z dwóch części. W pierwszej z nich uczniowie przedstawili humorystyczną inscenizację „Migawki ze szkolnej ławki”, popisy recytatorskie, występy wokalno-instrumentalno- taneczne. Natomiast w drugiej części odbył się konkurs „Kto pierwszy odgadnie”, popisy sprawności ruchowych: zabawy z serem szwajcarskim, chodzenie na szczudłach, jazda na deskorolce i zabawy z chustą.
Prezentacja wypadła bardzo pomyślnie dzięki dużej odwadze i spontaniczności dzieci. Miały one okazję wykazać się swoimi umiejętnościami zdobytymi na zajęciach. Nie byłoby tego sukcesu bez ogromnego zaangażowania p. Bogusławy Kędziora, która realizowała program.
Uczniowie zadowoleni, ale zmartwieni, bo skończyły się wspaniałe zajęcia a pomoce przekazano klasie I, gdyż to ona będzie kontynuować działania z programu. Życzymy im powodzenia !!!

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opracowała wychowawczyni klasy II p. Bogusława Kędziora.

Opublikowano dnia: 2009-12-28 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów