mapa strony   |
SmodCMS

 

Herbatka z Babcią i Dziadkiem - ZS Gołąbki

„Zebraliśmy się tutaj-my wszystkie wnuczęta,
Aby dać dowód miłości swej dziś,
Bo to wielkie święto, o którym pamięta
każda Jola i Ania, i Zbyszek, i Krzyś”

Tymi słowami uczniowie przywitali 22 stycznia br. swoje babcie i dziadków, którzy zostali zaproszeni do Szkoły Podstawowej w Gołąbkach z okazji Dnia Babci i Dziadka. Spotkanie rozpoczęło się częścią artystyczną w wykonaniu dzieci z klas 0-III. Licznie przybyli goście z dumą i wzruszeniem spoglądali na małych aktorów i piosenkarzy. Wdzięczne za troskę
i opiekę dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom przygotowane upominki. Po odśpiewaniu „100 lat”, uczniowie słowami: „Dlatego teraz i dziś przygotowana herbatka dla kochanej Babci i kochanego Dziadka” zaprosili dostojnych gości na słodki poczęstunek.
Spotkanie uświetniły konkursy, w których babcie i dziadkowie mogli popisać się sprytem. Wiele wzruszeń dostarczył występ jednej z babć, która wyrecytowała wiersz „Prawda o babci”.
Uroczystość ta dała wiele satysfakcji dzieciom, gdyż sprawiły swoim bliskim dużo radości
i dostarczyły wzruszających chwil. Dostrzegły, że niewiele trzeba, aby sprawić komuś przyjemność. Spotkanie to było również okazją dla babć i dziadków do nawiązania nowych kontaktów, rozmów, wymiany poglądów, wspólnych wspomnień.
Nad przygotowaniami i całością uroczystości czuwały panie: Marzena Robert i Patrycja Skolimowska.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2010-02-01 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów