mapa strony   |
SmodCMS

 

"Siedmioletnie Smyki" - ZS Gręzówka

„Siedmioletnie Smyki”
II etap Projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”
SP Gręzówka

Gmina Łuków - grafika

1 lutego 2010r. rozpoczął się drugi etap Projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia droga do wiedzy” współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny i budżet państwa.
Projekt realizowany jest w kl I przez panią Ewę Grom z grupą 24 pierwszaków. Praca z dziećmi prowadzona jest podczas zajęć obowiązkowych w ramach realizacji podstawy programowej oraz na dodatkowych zajęciach, 2,5 godz. tygodniowo. Realizacja zajęć dodatkowych skupia się wokół głównego hasła ,,Siedmioletnie Smyki”. Czas realizacji projektu przewidziany jest od 01.01 2010r. do 20.06. 2010r. Efektem uczestnictwa uczniów w zajęciach dodatkowych będzie podobnie jak w I etapie pokaz osiągnięć dzieci zaprezentowany na forum publicznym.
Projekt zakłada, że "każde dziecko jest zdolne" i opiera się na koncepcji inteligencji wielorakich amerykańskiego psychologa Howarda Gardnera. Bazą do prowadzenia zajęć są Dziecięce Ośrodki Zainteresowań, w których są dostosowane do rodzajów aktywności i inteligencji różne pomoce (gry, układanki, klocki, książki, instrumenty, mikroskop, akcesoria sportowe). Dzieci stopniowo poznają gry planszowe, „Ser szwajcarski”, tabliczki Logico, mozaikę XXL, Tubę, Gąsienicę, Studnię Jakuba i Bajki Grajki. Udział w Projekcie na pewno będzie wartościowym doświadczeniem.
Więcej informacji dotyczących Projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy” można znaleźć na stronie http://www.pierwszaki.eu

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2010-03-12 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2010-03-12
| Wróć do listy artykułów